[home] [UurU] [Poëzieguerrilla] [BlauweAchterkamer] [LovLab] [Nachtwandelingen] [Schoolprojecten] [Vriendenkamer] [info]
[Uur U] [inleiding] [foto] [uitvoering] [medewerkers]
Erfgoeddag Middelheimmuseum Antwerpen 2009
Interactieve presentatie en wandelvoordracht: Poëziewandeling
Het Tilburgse Theater van de Verloren Tijd brengt een poëziewandeling (vertrek aan het kasteel Middelheim) over 'vriendschap' bij de beeldencollectie. De klemtoon ligt op de thematiek van de beelden, met thema's als vriend-schap, liefde, verbondenheid... Je hebt als medewandelaar heel wat inbreng en kan de wandeling mee bepalen!

In de prachtige beeldentuin van het Middelheimmuseum in Antwerpen brachten we poëzie die associëerde met beelden van Rodin, Moore, Maillol, Manzu, Duchamp, Zadkine, enzovoorts. Wij vertolkten gedichten van Herman de Coninck, Willem Elsschot, Paul van Ostaijen en tientallen andere dichters van buiten Antwerpen. Het geheel stond in het teken van de Erfgoeddag in Vlaanderen onder het thema 'Vriendschap, liefde en verbondenheid'.
omhoog [home]>[UurU]>[foto]>[2009-Middelheimmuseum] omhoog
laatst bijgewerkt op: [woensdag 5 januari 2011]